Przedłużamy promocję rocznicową z tytułu otwarcia sklepu stacjonarnego! 0

Przedłużamy promocję rocznicową z tytułu otwarcia sklepu stacjonarnego!

Witajcie!

W kwietniu wiele osób skorzystało z naszej promocji z tytułu rocznicy otwarcia sklepu stacjonarnego w Rzeszowie. Ze względu na dużą ilość zapytań i popularność tej akcji postanowiliśmy ją przedłużyć do końca maja.

Akcja promocyjna z okazji rocznicy otwarcia sklepu stacjonarnego w Rzeszowie

W ramach akcji otrzymujecie rabat 16% na wszystkie nieprzecenione pozycje oraz losową mate 500g gratis dla każdego zamówienia o wartości powyżej 100 zł po rabacie(bez kosztów wysyłki) z użyciem kodu rabatowego.

Treść kuponu rabatowego to "rok", należy go wpisać w odpowiednim polu w momencie składania zamówienia z poziomu koszyka sklepowego, dzięki czemu otrzymujesz rabat w wysokości 16% na wszystkie pozycje, poza już objętymi promocją oraz kosztami wysyłki.
 
Z kodu rabatowego można skorzystać zarówno w naszym sklepie internetowym jak i też stacjonarnie w sklepie w Rzeszowie na ulicy Króla Stanisława Augusta 38(wystarczy podać jego treść w momencie zakupu).

Do wykorzystania do 31.05.2020, nie łączy się z innymi promocjami, produktami już przecenionymi, innymi kuponami rabatowymi, programem lojalnościowym, cennikiem hurtowym, nie dotyczy kosztów wysyłki, nie ma limitu wykorzystań na jednego użytkownika.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl