Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Artykuły
_________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________ _________________________________________________

Yerba Mate 1kg

Jeśli kupujemy coś w większej ilości, zazwyczaj mamy możliwość zyskania danego produktu w dużo niższej cenie. W przypadku, gdy mowa o tzw. herbacie paragwajskiego, czyli Yerba Mate, również można zaoszczędzić naprawdę spore pieniądze. Kupując ziele w większych opakowaniach, w rezultacie płacimy za to mniej. Nasi klienci, którzy taki napój piją regularnie, niezwykle często decydują się na paczkę mate o wadze 1 kg, której to cena jest zdecydowanie niższa za 1 kg, niż gdybyśmy zakupili małą, przykładowo: 50 gramową paczuszkę. Pijąc ją każdego dnia, niewątpliwie warto postawić na większe opakowanie, zaoszczędzając przy tym pieniądze.

Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Zestaw startowy dla dwojga Zestaw startowy dla dwojga
Cena: 89,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Zakup Yerby Mate w paczce 1 kg

Ostrokrzew paragwajski, czyli Yerba Mate 1kg to opcja doskonała, zarówno w kwestii wspomnianej ceny, ale również i wygody. Mając dużą paczkę 1kg naszego ulubionego ziela mamy pewność, że ta zbyt wcześnie się nie skończy i nie będzie trzeba co chwilę zamawiać kolejnej. Kupujemy dużą paczkę i każdego dnia regularnie pijemy ten jakże aromatyczny napar, działający na nasz organizm zdecydowanie lepiej, niż niejeden komplet witamin. Zamiast faszerować się chemią, która w większości jest tanim chwytem marketingowym, warto wybierać ekologiczne, organiczne produkty, co do których mamy pewność, że ich zażywanie faktycznie działa, a Yerba Mate do takiej grupy naturalnej energii i witalności należy.

Jakie są ceny Yerba Mate 1kg?

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jaki jej rodzaj nas interesuje. Na pewno cena 1kg Mate jest w 100 gramach niższa, niż takie małe opakowanie. Opcjonalnie średnia kwota wynosi około 30-40 złotych za 1kg. Czy to dużo? Patrząc na to, jakie Yerba Mate ma właściwości, na pewno nie. A jeśli możemy zakupić ją w sklepie, który daje nam niezwykle duży wachlarz smaków Yerby Mate, czy można wybrać lepiej? Zachęcamy do poznania oferty naszej Yerby w korzystnych, dużych opakowaniach.

yerba mate 1 kg
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy od home.pl