Bombilla (bomba) nierdzewna Yacuy Grande 22,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
Bombilla (bomba) nierdzewna Yacuy Grande 22,5 cm
Wysokiej jakości nierdzewna bombilla o długości 22,5 cm o płaskim sitku z niewielkimi otworami, które bardzo dobrze filtrują nawet mocno zmielone odmiany ostrokrzewu paragwajskiego. Prosty i nieskomplikowany design z widocznym logo marki Yacuy. Bombilla doskonale sprawuje się zarówno z brazylijską Chimarrao, z którym nie poradzi sobie inny rodzaj filtra czy drobno ciętymi mate typu urugwajskiego lub paragwajskiego. Ze względu na swoje gabaryty polecana jest do naczyń o pojemności większej jak 250 ml lub o wysokości minimum 13 cm. Bardzo dobrze będzie komponować się z wysokimi tykwami, porongo czy cuiami.
Bombilla Yacuy Grande to pożądna bombilla, a w zasadzie bomba to niewątpliwie zakup na lata, który ułatwi nam codzienne matopicie nawet najdrobniej zmielonych odmian Yerba mate.
Bomba Grande jak każda zakupiona bombilla przed pierwszym użytkiem wymaga dokładnego umycia pod bieżącą ciepłą wodą z dodatkiem detergentu. Nie zaszkodzi również przelanie jej wrzątkiem.
Długość - 22,5 cm
Średnica sitka - ok. 4,1 cm
Materiał - Stal nierdzewna INOX 18/8
Kraj pochodzenia - Brazylia
Więcej o yerba mate poczytasz tutaj.
O sposobie parzenia yerba mate poczytasz tutaj.
O dostępnych naczynkach do yerba mate poczytasz tutaj.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie mamy możliwości weryfikacji, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.